Titles you rated
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Ginny & Georgia Season 3Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 2.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
DAN DA DANRated ★ 4.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 3.0
MashleRated ★ 3.5
The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
The Apothecary DiariesRated ★ 3.5
Sakamoto DaysRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The Zone: Survival Mission Season 3Rated ★ 3.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Marry My HusbandRated ★ 2.0