Titles you rated
Mickey 17Rated ★ 3.5
SPY x FAMILY Code: WhiteRated ★ 4.0
AlienoidRated ★ 4.0
Kill BoksoonRated ★ 3.5
WonkaRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
OppenheimerRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 4.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 4.0
SmugglersRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 3.5
Handsome GuysRated ★ 4.0