Movies
Ratings
228
ArrivalRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 4.0
What Happened to MondayRated ★ 3.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The MatrixRated ★ 4.5
CarolRated ★ 5.0
Be with YouRated ★ 4.5
Little Miss SunshineRated ★ 5.0
The Chronicles of EvilRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
FarinelliRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
The Nightmare Before ChristmasRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5