Titles you rated
ConcussionRated ★ 4.5
The Half of ItRated ★ 4.5
AmadeusRated ★ 5.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.5
The Edge of SeventeenRated ★ 3.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 2.5
My Mother's CastleRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 3.0
Green BookRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
8 MileRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 3.0
On Your Wedding DayRated ★ 4.0