Titles you rated
Grey's AnatomyRated ★ 4.5
Rain or ShineRated ★ 4.0- CarruselRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.0
Queen For Seven DaysRated ★ 2.0
The K2Rated ★ 3.0
BloodRated ★ 2.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 2.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Kimchi Cheese SmileRated ★ 3.0
EXO Next DoorRated ★ 1.5
Orange MarmaladeRated ★ 2.0
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Taehee, Hyekyo, Jihyun!Rated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 2.5
Bel AmiRated ★ 2.0
Hyde, Jekyll, MeRated ★ 2.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
All My Love For YouRated ★ 3.0