Titles you rated
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.0
The OutlawsRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.5
Miracle: Letters to the PresidentRated ★ 2.5
The GuiltyRated ★ 4.0
The Darkest MindsRated ★ 3.5
The Conjuring: The Devil Made Me Do ItRated ★ 3.0
SinkholeRated ★ 2.5
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
SoulRated ★ 4.0
CallRated ★ 2.5
#AliveRated ★ 1.0
Murder MysteryRated ★ 2.0