Titles you rated
The PenthouseRated ★ 0.5
Taxi DriverRated ★ 1.5
Ms. MarvelRated ★ 2.5
Where Have My Skirts Gone?Rated ★ 2.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.0
Chainsaw ManRated ★ 2.5
What If...? Season 1Rated ★ 2.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 2.0
The MandalorianRated ★ 4.0
Only Murders in the Building Season 1Rated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.0
The Sandman Season 1Rated ★ 3.5
She-Hulk: Attorney at LawRated ★ 3.0
EuphoriaRated ★ 4.0