Movies
Ratings
90
Inside OutRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The WrestlerRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
My Sassy GirlRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 3.5
Captain PhillipsRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 4.0
The Bucket ListRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0