Titles you rated
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.5
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 4.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 3.5
Spirits' HomecomingRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 4.5
I Can SpeakRated ★ 5.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 3.0