Titles you rated
Dark PhoenixRated ★ 3.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
VeteranRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
F9: The Fast SagaRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 3.0
Star Wars: Episode IX - The Rise of SkywalkerRated ★ 3.0
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Star Wars: The Last JediRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 2.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 2.0