Titles you rated
Lovestruck in the CityRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Fight For My WayRated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.5
ExtracurricularRated ★ 4.0
I Am Not a RobotRated ★ 2.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0