Titles you rated
A Bug's LifeRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 4.0
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 4.0
Shrek Forever AfterRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Shrek 2Rated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.5
Hoodwinked!Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 5.0
TedRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.5
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5