Titles you rated
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
LooperRated ★ 4.0
La Vie en RoseRated ★ 4.5
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 4.0
Pump up the VolumeRated ★ 4.5
The GiverRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
HerRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.5
Side EffectsRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 3.5
Sing StreetRated ★ 4.5
The Tree of LifeRated ★ 1.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
PredestinationRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.5
FaustRated ★ 4.0