Titles you rated
Semantic ErrorRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 3.5
BargainRated ★ 2.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
Under the Queen's UmbrellaRated ★ 3.0
Racket BoysRated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 3.0
Welcome, First Time in Korea? Season 2Rated ★ 2.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.5
The Last EmpressRated ★ 2.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Partners for JusticeRated ★ 4.0
The Crowned ClownRated ★ 3.5
Lawless LawyerRated ★ 2.5
Ms. HammurabiRated ★ 4.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
DoctorsRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 2.5