Movies
Ratings
298
MantisRated ★ 0.5
Green BookRated ★ 4.0
The Monk and the GunRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
Slender ManRated ★ 1.0
Ghost StationRated ★ 1.0
Midnight SunRated ★ 3.0
All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 2.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
OrphanRated ★ 3.0
Orphan: First KillRated ★ 3.0
One Million Yen GirlRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Silent Hill: Revelation 3DRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0