Titles you rated
- 태풍상사Rated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 4.0
Black Butler Emerald Witch ArcRated ★ 3.5
Black Butler Public School ArcRated ★ 4.0
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 1.0
The Fragrant Flower Blooms with DignityRated ★ 3.5
Blue BoxRated ★ 3.5
High Potential Season 2Rated ★ 4.0
High Potential Season 1Rated ★ 3.5
Never Have I Ever Season 4Rated ★ 4.0
Never Have I EverRated ★ 3.5
Never Have I EverRated ★ 3.0
Never Have I EverRated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 2.0
Wednesday Season 2Rated ★ 4.0
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.0- 명탐정 코난Rated ★ 4.0