Movies
Ratings
658
TraffickersRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 3.5
PandoraRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 2.5
The Battleship IslandRated ★ 3.0
PetRated ★ 1.5
The BoxRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 2.5
SinisterRated ★ 4.0
The PurgeRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
Insidious: The Last KeyRated ★ 3.5
Sector 7Rated ★ 0.5
GravityRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.0
Jason BourneRated ★ 3.0
Lights OutRated ★ 3.0
The MayorRated ★ 3.5