Titles you rated
DreamgirlsRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
Me Before YouRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 3.0
Little Miss SunshineRated ★ 4.5
GladiatorRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 4.5
Little WomenRated ★ 3.5
Jerry MaguireRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5