Movies
Ratings
186
A Tale of Two SistersRated ★ 2.5
The Mummy ReturnsRated ★ 3.0
Legally BlondeRated ★ 2.5
Kick the MoonRated ★ 2.5
ArmageddonRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.5
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
ThorRated ★ 3.5
The ServantRated ★ 3.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
WantedRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
Bruce AlmightyRated ★ 3.0