Titles you rated
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.5
ElysiumRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Quantum of SolaceRated ★ 4.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.5
Romeo + JulietRated ★ 5.0
The FighterRated ★ 4.0
A LoveRated ★ 4.0
Murder, Take OneRated ★ 4.0
My Scary GirlRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.5
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Voice of a MurdererRated ★ 3.5