Titles you rated
CloserRated ★ 2.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 1.5
Café SocietyRated ★ 1.5
In TimeRated ★ 4.0
LucyRated ★ 2.0
Initiation LoveRated ★ 2.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
MoonlightRated ★ 1.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.0
MotherRated ★ 1.0
Sing StreetRated ★ 1.0
TedRated ★ 2.0
Don JonRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
Your Name.Rated ★ 2.0
The Danish GirlRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 1.0