Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Can We Get Married?Rated ★ 4.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
Code Blue Season 2Rated ★ 4.5
Code BlueRated ★ 5.0
You're BeautifulRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 3.5
Warm and CozyRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 2.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
Prince HoursRated ★ 0.5- The Lost RoomRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Dead SetRated ★ 3.5
For You in Full BlossomRated ★ 3.5
Empress KiRated ★ 4.0