Titles you rated
BumblebeeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
London Has FallenRated ★ 4.0
The SwindlersRated ★ 3.0
ExitRated ★ 2.5
Gantz:ORated ★ 4.5
Let Me Eat Your PancreasRated ★ 3.0
Ready Player OneRated ★ 3.0
VenomRated ★ 2.5
Big EyesRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
The VisitRated ★ 3.0
Ad AstraRated ★ 3.5
The ShallowsRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.0
GlassRated ★ 4.0
Margin CallRated ★ 4.0