Titles you rated
The Big Bang Theory Season 9Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 5.0
Tantei Gakuen QRated ★ 3.5- My Daddy Is An Idol!Rated ★ 4.0
Tokyo DogsRated ★ 4.0- Minami's GirlfriendRated ★ 3.0
The Thorns of AliceRated ★ 4.0- 노래 오빠Rated ★ 3.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.0
You're My PetRated ★ 4.0
Antique: Western Antique Cake ShopRated ★ 5.0- 魔王Rated ★ 5.0
RookiesRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0- For You In Full Blossom SpeciaRated ★ 3.5
- Jikou KeisatsuRated ★ 4.0
Operation LoveRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.0
- ROOKIES SpecialRated ★ 4.0
- Haken no HinkakuRated ★ 5.0