Titles you rated
SecretRated ★ 4.0
InsaneRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.5
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0
Just FriendsRated ★ 2.0
Legends of the FallRated ★ 2.5
Just Go with ItRated ★ 3.0
Inside MenRated ★ 3.5
MaleficentRated ★ 4.0
HitchRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 3.0
Dragon HuntersRated ★ 3.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 2.5
While You Were SleepingRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 3.0