Titles you rated
The Righteous ThiefRated ★ 1.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 2.5
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 2.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.0
Top GunRated ★ 2.0- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 1.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 1.5
PushRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 2.5
Happy FeetRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 2.0
Going by the BookRated ★ 2.0
127 HoursRated ★ 2.5
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 3.0
Transporter 3Rated ★ 3.0- Highway StarRated ★ 1.0