Movies
Ratings
334
The TerminatorRated ★ 4.0
Dirty DancingRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 3.5
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 2.5
Christmas in AugustRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
Charlie's AngelsRated ★ 4.0
VolcanoRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
The ContactRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 4.0
Legends of the FallRated ★ 3.5
Before SunriseRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 3.5
He's on DutyRated ★ 2.5
A Tale of Two SistersRated ★ 2.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5