Movies
Ratings
653
Avatar: Fire and AshRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 5.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mori, The Artist's HabitatRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
How to Make Millions Before Grandma DiesRated ★ 4.0
October SkyRated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Shaun of the DeadRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.5
Free GuyRated ★ 4.0
The Darjeeling LimitedRated ★ 4.0
A Man Called OveRated ★ 2.5