Series
Ratings
58
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.0
Loki Season 1Rated ★ 2.5
A Killer ParadoxRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Poker FaceRated ★ 2.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
NarcosRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0- DexterRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 4.5
QuizRated ★ 4.5