Movies
Ratings
68
RealRated ★ 1.0
Mystic RiverRated ★ 3.0
Pearl HarborRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
Scent of a WomanRated ★ 3.0
City of AngelsRated ★ 3.5
Tabloid TruthRated ★ 2.0
My PaparottiRated ★ 2.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 3.0
As Good As It GetsRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 3.5
I Am SamRated ★ 4.5
Men in BlackRated ★ 3.5
26 YearsRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
U.S. MarshalsRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 3.5
The Bourne IdentityRated ★ 3.0