Titles you rated
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 5.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 2.0
Schindler's ListRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
He's on DutyRated ★ 2.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
FriendRated ★ 5.0
You Are My SunshineRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 3.0
The GodfatherRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 3.0
Be With YouRated ★ 2.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Shrek the ThirdRated ★ 3.0
MiseryRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0