Movies
Ratings
143
Furious 7Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 2.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
A Werewolf BoyRated ★ 2.0
Love ActuallyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 4.0
Like CrazyRated ★ 2.5
Les MisérablesRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
SunnyRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 2.5
MasqueradeRated ★ 2.5