Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 2.0
The World of LoveRated ★ 4.0
The AmateurRated ★ 1.5
Good NewsRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Murder ReportRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Kramer vs. KramerRated ★ 4.0
Red NoticeRated ★ 2.5
Wall to WallRated ★ 1.5
StreamingRated ★ 1.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
RevelationRated ★ 2.5