Titles you rated
Big Little LiesRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0
Wednesday Season 2Rated ★ 3.0
Jujutsu KaisenRated ★ 3.5
One Punch Man Season 2Rated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 3.0
Kaiju No.8 Hoshina's Day OffRated ★ 2.5
Demon SlayerRated ★ 3.0
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Kaiju No. 8 Season 2Rated ★ 3.0
Kaiju No. 8Rated ★ 3.0
Through the DarknessRated ★ 4.0
AdolescenceRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5
Family PlanRated ★ 4.0