Movies
Ratings
508
Jackie BrownRated ★ 4.0
Warriors of the DawnRated ★ 0.5
Heaven's SoldiersRated ★ 3.5
Legend of the Fist: The Return of Chen ZhenRated ★ 2.5
City Of The Rising SunRated ★ 3.0
CubeRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
The Party 2Rated ★ 4.0
Ted 2Rated ★ 3.0
Jackass: The MovieRated ★ 3.0
Hot FuzzRated ★ 3.5
Marrying the Mafia IIIRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
My Love, My BrideRated ★ 3.5
Hi! Dharma!Rated ★ 2.5
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 2.5
Jail BreakersRated ★ 2.5
White ChicksRated ★ 3.0
CliffhangerRated ★ 3.0