Movies
Ratings
538
The Equalizer 3Rated ★ 4.0
The Equalizer 2Rated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 4.5
Fight ClubRated ★ 5.0
The Gray ManRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 3.5
Mothers' InstinctRated ★ 3.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
SleepRated ★ 3.5
MotherRated ★ 4.0
ViceRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.5
StokerRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
UnderwaterRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5