Movies
Ratings
379
ParasiteRated ★ 4.5
Knives OutRated ★ 4.0
Hannah ArendtRated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
The Karate KidRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
New TrialRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
MotherRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 3.0
SearchingRated ★ 4.0