Series
Ratings
18
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Secret GardenRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
SignalRated ★ 3.5
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 2.0