Titles you rated
The King's AvatarRated ★ 2.5
Love O2ORated ★ 1.5
Mengfei Comes AcrossRated ★ 2.5
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Eternal LoveRated ★ 2.0- Triad PrincessRated ★ 1.5
Well-Intended LoveRated ★ 2.0
Well-Intended Love Season 2Rated ★ 3.5
It's Okay to Not Be OkayRated ★ 5.0
The Flame's DaughterRated ★ 3.0
Legend of Fu YaoRated ★ 3.0
Ashes of LoveRated ★ 3.0
Go Princess GoRated ★ 2.0
The UntamedRated ★ 4.5
MirandaRated ★ 4.0
Movie RoomRated ★ 3.5
The RebelRated ★ 4.0
Fated to Love YouRated ★ 3.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 4.0