Titles you rated
GattacaRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
BlindnessRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
Legend of the Guardians: The Owls of Ga'HooleRated ★ 3.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.5
The WailingRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
V for VendettaRated ★ 4.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Happy Feet TwoRated ★ 4.0
Happy FeetRated ★ 2.0