Movies
Ratings
325
Star Trek: BeyondRated ★ 1.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 3.0
Taken 3Rated ★ 2.5
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 2.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 1.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 2.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 1.5
Independence Day: ResurgenceRated ★ 1.0
Eagle EyeRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 1.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 1.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 2.5
TwentyRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 2.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.5