Titles you rated
Inspiring GenerationRated ★ 2.5
Strike LoveRated ★ 2.0- Doctor KkaengRated ★ 4.0
TazzaRated ★ 3.0
Royal FamilyRated ★ 3.5
Honest LivingRated ★ 4.5
Lovers of MusicRated ★ 2.0- IslandRated ★ 3.5
A New LeafRated ★ 3.5
All About My RomanceRated ★ 3.0
The Snow QueenRated ★ 3.5
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Two WeeksRated ★ 4.0
Gap DongRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5
Prosecutor PrincessRated ★ 4.0