Series
Ratings
370
Stargate SG-1Rated ★ 4.0
Stargate SG-1Rated ★ 4.0
Stargate SG-1Rated ★ 4.5
Stargate SG-1Rated ★ 4.5
Stargate SG-1Rated ★ 4.5
Stargate SG-1Rated ★ 4.5
Stargate SG-1Rated ★ 4.5
Stargate SG-1Rated ★ 4.0
Stargate SG-1Rated ★ 5.0
Stargate SG-1Rated ★ 4.0- SNL Korea Season 1Rated ★ 3.5
SNL Korea Season 2Rated ★ 3.5- SNL Korea Season 3Rated ★ 3.0
SNL Korea Season 4Rated ★ 2.5- SNL Korea Season 5Rated ★ 2.5
SNL Korea Season 6Rated ★ 2.0
SNL Korea Season 7Rated ★ 2.0
SNL Korea Season 8Rated ★ 2.0
SNL Korea Season 9Rated ★ 2.0- Unbelievable Outing ReturnsRated ★ 4.0