Titles you rated
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
ElementaryRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
WantedRated ★ 5.0
DoctorsRated ★ 2.0
Lucky RomanceRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 4.5
Dream HighRated ★ 1.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
She Was PrettyRated ★ 4.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
Reply 1994Rated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
Another Miss OhRated ★ 4.0
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
Lily FeverRated ★ 3.5