Titles you rated
[REC]³ GenesisRated ★ 0.5
Inside OutRated ★ 5.0
As Above, So BelowRated ★ 3.0
RogueRated ★ 3.5
The Amityville HorrorRated ★ 3.5
AnnabelleRated ★ 3.0
ShutterRated ★ 3.0
One Piece: Adventure of Dead EndRated ★ 4.0
C'est Si BonRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 4.0
EpitaphRated ★ 2.5
San AndreasRated ★ 4.5
The Iron GiantRated ★ 4.5
Blades of BloodRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.5
American SniperRated ★ 4.5
The ShiningRated ★ 3.5
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
InsidiousRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 4.0