Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Young Detective Dee: Rise of the Sea DragonRated ★ 2.0
RogueRated ★ 0.5
Queen of the DamnedRated ★ 3.0
DarknessRated ★ 4.0- The Haunted House ProjectRated ★ 2.0
One Missed Call 3: FinalRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 2.0
Dark WaterRated ★ 2.0
The WigRated ★ 2.0
VoiceRated ★ 1.0
The GrudgeRated ★ 2.0- NightmareRated ★ 2.0
Bunshinsaba: Ouija BoardRated ★ 2.0
APT.Rated ★ 2.0
The Doll MasterRated ★ 2.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 2.0
Shadows in the PalaceRated ★ 3.0
AloneRated ★ 1.0
pace makerRated ★ 2.5