Titles you rated
ConfessionsRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Two PopesRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
JokerRated ★ 2.5
Love in the Big CityRated ★ 0.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 3.5
CobwebRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.0- Love ResetRated ★ 2.5
ElementalRated ★ 2.5- DreamRated ★ 1.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Kill BoksoonRated ★ 2.0