Titles you rated
CassandraRated ★ 3.5
Brand New Cherry FlavorRated ★ 2.0
May Food Bless YouRated ★ 3.5
Street Girls FighterRated ★ 4.0
Bloody Game Season 2Rated ★ 4.0
Society GameRated ★ 4.0- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 3Rated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 2Rated ★ 3.5
Unpretty Rapstar 1Rated ★ 3.5- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
- 슈퍼스타KRated ★ 3.5
High School Rapper 4Rated ★ 3.5
High School Rapper Season 3Rated ★ 3.5- 고등래퍼 2Rated ★ 3.5
High School Rapper Season 1Rated ★ 3.0
Terrace House: Boys & Girls in the CityRated ★ 4.0
NonstopRated ★ 4.0
MRated ★ 4.0
Oh Eun Young's Golden Counseling CenterRated ★ 3.0