Movies
Ratings
100
SkyfallRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
To Catch a Virgin GhostRated ★ 3.5
The TransporterRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
ThirstRated ★ 3.0
The Devil's GameRated ★ 3.5
HulkRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.5
Taken 2Rated ★ 3.5
Meet the In-LawsRated ★ 4.0
Once Upon a Time in a BattlefieldRated ★ 4.0
The HousemaidRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 4.0
Love FictionRated ★ 3.5
Art of FightingRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 4.0
King KongRated ★ 4.0