Movies
Ratings
109
May 18Rated ★ 3.5
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
Crows ZeroRated ★ 2.0
My Neighbor TotoroRated ★ 2.5
Love ActuallyRated ★ 4.5
Sherlock HolmesRated ★ 3.5
The Matrix RevolutionsRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 0.5
The Polar ExpressRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.0
TarzanRated ★ 3.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.0
DinosaurRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 0.5
CasperRated ★ 3.5